Sklep SEO Kody do katalogów

Jednym Multikodem dodaj stronę do 10 różnych katalogów:


IP - Indexed Pages, liczba zaindeksowanych podstrony w wyszukiwarce Google!
BL - Back Links, liczba linków zwrotnych w wyszukiwarce Google!
IP - Indexed Pages, liczba zaindeksowanych podstrony w wyszukiwarce MSN!
BL - Back Links, liczba linków zwrotnych w wyszukiwarce MSN!
BL - Back Links, liczba linków zwrotnych w wyszukiwarce Yahoo!
IP - Indexed Pages, liczba zaindeksowanych podstrony w wyszukiwarce Yahoo!
IP - Internet Protocol address, adres serwera na którym znajduje się katalog!
PR - Page Rank, PageRank sluży do oceny stron WWW przez wyszukiwarkę Google!
K-Points - Katalog Points, wartość katalogu wg katalogiseo.info!
RAPORTUJ, Jeśli katalog nie działa, lub informacjie na jego temat są niepoprawne zgłoś to!
DATA - Data dodania katalogu do spisu katalogiseo.info!
Web Archive Age - Wiek domeny z web.archive.org!
NIEAKTYWNY - Katalog oczekuje na aktywację!
PageRank - Darmowy dla stron, których PageRank jest równy lub większy od wskazanego!
BLACKLIST - Katalog nie działa, lub nie spełnia wymagań!
strona główna strona główna  dodaj katalog dodaj katalog zaloguj zaloguj kontakt kontakt sortuj: www   PageRank   skrypt   data dodania 

Spis Katalogów SEO

Pozycjonowanie strony

Spis zawiera 1176 katalogów.
Przeglądających online: 1


Monitoring pozycji w
Google - SeoStation.pl

POLECAMY: Katalogi OnWave.pl & SeoPark.pl, & orangee.pl & Wally.pl & Nasze-Klimaty.pl, Sennik-online.net, Senniczek.biz
FRIENDS: Mar: GreenStop.pl, axe29: Mocny katalog, emillio: Nowy Sącz, bybek5: ZielonyKatalog.n.., arek18: Katalog.

Pozycjonowanie strony...

Pozycjonowanie strony to nic innego jak działania mające na celu podniesienie pozycji strony www w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek internetowych. Tutaj przoduje przede wszystkim Google i to na tej wyszukiwarce najbardziej skupiają się osoby pozycjonujące strony internetowe.

Pozycjonowanie stron www stało się najczęściej praktykowaną formą nowoczesnego marketingu internetowego. Na dzień dzisiejszy pozycjonowanie jest najskuteczniejszą formą promocji w Internecie. Przynosi najwięcej korzyści dla właściciela strony. Celem każdego pozycjonera jest trwałe osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Strony pozycjonuje się pod wcześniej wybrane słowa kluczowe. Przy wyborze słów kluczowych szczególną uwagę zwraca się na ich popularność wśród użytkowników wyszukiwarek.

Szybko okazało się, że pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych przynosi więcej unikalnych wizyt na stronie niż zakupione linki i bannery sponsorowane. Przemawia za tym choćby fakt, że każdego dnia z wyszukiwarek internetowych korzystają miliony Internautów. Za pozycjonowaniem stron www opowiadają się także statystyki. Wszystkie bez wyjątków wskazują na to, że ilość unikalnych wejść na stronę internetową bezpośrednio z wyszukiwarek internetowych często bardzo znacząco przekracza 50%.

Korzyści płynące z wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania są ogromne i niezaprzeczalne. Głównym celem pozycjonowania stron internetowych jest ściągnięcie jak największej ilości internautów na pozycjonowana stronę. To naturalną koleją rzeczy stwarza możliwość na czerpanie dodatkowych korzyści. Dzięki popularnej, często odwiedzanej przez internautów stronie internetowej możemy znaleźć całą rzeszę klientów, zarobić na sprzedaży swojego produktu lub usługi. Możemy także czerpać dochody ze sprzedaży miejsc reklamowych na swojej stronie www. Możliwości jest wiele...

Co tak naprawdę wpływa na pozycję strony w wynikach wyszukiwania? Dobre pytanie... Każdy pozycjoner zna powiedzenie "Content is King, Links are Queens". Mówi ono o tym, iż najważniejsza jest unikalna treść strony oraz linki prowadzące do niej z innych miejsc w Internecie. Mówiąc link mam na myśli hiperłącze, które przeniesie Internautę na naszą stronę, kiedy ten w nie kliknie. Do wypozycjonowania strony na popularną frazę potrzeba bardzo wielu wyżej wspomnianych linków. Ważne jest także, aby słowo, z którego robimy hiperłącze było jednocześnie słowem kluczowym, na które mamy zamiar wypozycjonować stronę.

Zobacz także:

Regulamin usług katalogiseo.info

Powered by MAR © 2005-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone