Sklep SEO Kody do katalogów

Jednym Multikodem dodaj stronę do 10 różnych katalogów:


IP - Indexed Pages, liczba zaindeksowanych podstrony w wyszukiwarce Google!
BL - Back Links, liczba linków zwrotnych w wyszukiwarce Google!
IP - Indexed Pages, liczba zaindeksowanych podstrony w wyszukiwarce MSN!
BL - Back Links, liczba linków zwrotnych w wyszukiwarce MSN!
BL - Back Links, liczba linków zwrotnych w wyszukiwarce Yahoo!
IP - Indexed Pages, liczba zaindeksowanych podstrony w wyszukiwarce Yahoo!
IP - Internet Protocol address, adres serwera na którym znajduje się katalog!
PR - Page Rank, PageRank sluży do oceny stron WWW przez wyszukiwarkę Google!
K-Points - Katalog Points, wartość katalogu wg katalogiseo.info!
RAPORTUJ, Jeśli katalog nie działa, lub informacjie na jego temat są niepoprawne zgłoś to!
DATA - Data dodania katalogu do spisu katalogiseo.info!
Web Archive Age - Wiek domeny z web.archive.org!
NIEAKTYWNY - Katalog oczekuje na aktywację!
PageRank - Darmowy dla stron, których PageRank jest równy lub większy od wskazanego!
BLACKLIST - Katalog nie działa, lub nie spełnia wymagań!
strona główna strona główna  dodaj katalog dodaj katalog zaloguj zaloguj kontakt kontakt sortuj: www   PageRank   skrypt   data dodania 

Spis Katalogów SEO

Pozycjonowanie strony

Spis zawiera 1176 katalogów.
Przeglądających online: 1


Monitoring pozycji w
Google - SeoStation.pl

POLECAMY: Katalogi OnWave.pl & SeoPark.pl, & orangee.pl & Wally.pl & Nasze-Klimaty.pl, Sennik-online.net, Senniczek.biz
FRIENDS: Mar: GreenStop.pl, axe29: Mocny katalog, emillio: Nowy Sącz, bybek5: ZielonyKatalog.n.., arek18: Katalog.

Katalogowanie stron...

Katalogowanie stron internetowych to najpopularniejsza forma zdobywania darmowych linków do pozycjonowanej strony www. Polega ona głównie na systematycznym dodawaniu adresu swojej strony do przystosowanych do tego katalogów. Ma to na celu zwiększyć ilość linków do strony internetowej, którą pragniemy wypozycjonować w popularnych wyszukiwarkach internetowych takich jak na przykład Google. W Internecie mamy do dyspozycji kilka tysięcy katalogów stron. Jedne są bardziej SEO przyjazne inne mniej. Duża część z nich została bardzo zaśmiecona kiepskiej jakości stronami. Jednak wiele z nich nadal zasługuje na uwagę.

Linki, które zdobywamy dzięki katalogom stron powinny być opatrzone odpowiednim anchorem (słowem kluczowym). Najczęściej za słowo kluczowe służy tytuł dodawanej do katalogu strony. Aby strona została prawidłowo dodana należy przydzielić jej krótki, ale treściwy opis. Należy pamiętać, aby nasycić go dobrze wkomponowanymi słowami kluczowymi. Wpis zawierający opis i link do pozycjonowanej strony należy umieścić w odpowiedniej kategorii. Takiej, która wiernie odzwierciedla tematykę naszej strony www. Ma to na celu zwiększenie mocy hiperłącza, ponieważ linki ze stron powiązanych tematycznie z pozycjonowaną przez nas stroną są o wiele bardziej wartościowe. Po prostu wyszukiwarki lepiej spostrzegają takie linki.

Katalogowanie stron internetowych przez większość pozycjonerów jest traktowane jako jeden z najłatwiejszych sposobów na zdobycie dużej ilości cennych linków prowadzących do pozycjonowanej strony internetowej. Katalogowanie nie jest wcale trudne. Jest natomiast bardzo czasochłonne. Wymaga także od pozycjonera pewnej wiedzy. Trzeba wiedzieć ile wpisów dziennie można dodać do katalogów by nie wydać się podejrzanym robotą wyszukiwarek. Zbyt gwałtowny przyrost linków może okazać się dla strony śmiertelnie niebezpieczny i może skutkować dożywotnim banem dla naszej strony. Co oznaczałoby, że strona już nigdy nie pojawi się w wynikach wyszukiwania. Należy zadbać o to, aby przyrost linków był jak najbardziej naturalny. Trzeba także różnicować tytuły i opisy katalogowanych stron www.

Jak już wcześniej wspomniałem katalogów stron mamy w Internecie kilka tysięcy. Warto zajrzeć do popularnego spisu katalogów stron internetowych gdzie znajdziesz wszystkie katalogi naraz, a także będziesz miał możliwość ich segregacji według wybranych kryteriów na przykład według wskaźnika Page Rank.

Regulamin usług katalogiseo.info

Powered by MAR © 2005-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone